שאלות 
נפוצות

כלי המחקר והמסחר במניות שלנו מיועדים למשקיעים חדשים ומנוסים כאחד.

קבל רעיונות להשקעה המתאימים לאסטרטגיה שלך. מבחנים מתקדמים ורשימות מניות של רז עצמון עוזרים לך למצוא רעיונות, להשוות מניות מרובות וליצור חיפושים מותאמים אישית על סמך אסטרטגיות שונות, דירוגים ועוד.

ההיתרונות של אינדקס

לפעמים גישה פשוטה וישירה היא הטובה ביותר. קרנות אינדקס מספקות את היתרון של גיוון, והן נוטות להיות חסכוניות ויעילות במס. השקעה בקרנות נאמנות אינדקס ותעודות סל מאפשרת לך להחזיק במספר חברות מבלי לבחור באופן קבוע אילו מהן לקנות או למכור, ומציעה את היתרונות הבאים.

שאלות נפוצות

מהי חברת ייעוץ ביטוח?

מהו ייעוץ ביטוחי? בייעוץ ניהולי, ייעוץ ביטוחי הוא שירות של עזרה לחברות בענף הביטוח לפתור את הבעיות העסקיות שלהן. השירות נע על פני מגוון רחב של תחומי ביטוח: ביטוח רכוש ונפגעים, קצבה וביטוח חיים וכן הלאה.

מדוע ישראל היא בירת הטכנולוגיה בעולם?

ואדי סיליקון (בעברית: סיליקון ואדי, סתיו ‘עמק הסיליקון’) הוא אזור בישראל המשמש כאחד מהמרכזים העולמיים לטכנולוגיה מתקדמת. היא משתרעת על מישור החוף הישראלי, והיא מובאת בין הסיבות לכך שישראל נודעה כ”אומת הסטארט-אפ” העולמית (ראה מדע וטכנולוגיה בישראל).

איך אני מגן על עצמי כיועץ?

הגן על עצמך: כתוב את ההנחיות שלך בכתב – ודבק בהן. ערכו דיון ברור מאוד המפרט את הגבולות המקצועיים שלכם ובקשו מהלקוח שלכם לעשות את אותו הדבר. הגיעו להבנה לגבי שעות עבודה וזמני תגובה והסכימו כיצד תקבעו שיחות, פגישות ופגישות סקייפ.

האם אני צריך ביטוח כדי לעבוד כיועץ?

לפעמים נקרא ביטוח טעויות והשמטות (או בקיצור E&O), ביטוח אחריות מקצועית הוא חובה. זה בגלל שבתור יועץ אתה מקצוען. מה שאומר שאתה נותן שירות ללקוחות שלך תוך שימוש במומחיות שלך.

האם יועצים אחראים?

לא משנה כמה שנות ניסיון יש לך כיועץ, טעויות עדיין יכולות לקרות. המשמעות היא שאתה עומד בפני סיכון חבות בכל רגע של יום העבודה שלך. מתן ייעוץ לא נכון יכול לעלות ללקוחות הרבה כסף והם יכולים לתבוע אותך על טעות.

כיצד התעשר ישראל?

המגזרים הכלכליים העיקריים במדינה הם ייצור טכנולוגיה עילית וייצור תעשייתי. תעשיית היהלומים הישראלית היא אחד ממרכזי החיתוך והליטוש של יהלומים בעולם, בהיקף של 23.2% מכלל היצוא.

האם תל אביב היא מרכז טכנולוגיה?

תעשיית ההייטק הישראלית בהחלט זכתה לשם Startup Nation שכן תל אביב הפכה לאחד ממרכזי הטכנולוגיה החמים והחדשניים בעולם.

איך ישראל כל כך מתקדמת?

לישראל יש כלכלת שוק מתקדמת מבחינה טכנולוגית עם יהלומים מלוטשים, ציוד טכנולוגי ותרופות בין היצוא העיקרי שלה. המדינה מפותחת מאוד במונחים של תוחלת חיים, השכלה, הכנסה לנפש ומדדי התפתחות אנושיים אחרים.