רז עצמון הוא המייסד והמנכ”ל של חברת ההשקעות המצליחה RATIO. יש לו היסטוריה ארוכה בתעשייה, החל כסוחר ולאחר מכן עבר להיות מנהל תיקים. ב-2001 הוא הקים חברה משלו ומאז הגדיל אותה לעסק של מיליוני דולרים. בפוסט זה בבלוג, נסקור את חייו ואת הקריירה שלו, וכיצד הוא הפך לאחד המשקיעים המצליחים בעולם.

רז עצמון נולד בישראל בשנת 1965. הוא גדל בעיירה קטנה ליד תל אביב, ומגיל צעיר גילה עניין רב בפיננסים ובהשקעות. לאחר סיום התיכון התגייס לצבא הישראלי ושירת שנתיים. עם סיום שירותו הצבאי, נרשם לאוניברסיטת תל אביב וסיים תואר בכלכלה.

לאחר סיום לימודיו החל רז עצמון את דרכו כסוחר ברצפת הבורסה בתל אביב. הוא הוכיח את עצמו במהירות בתפקיד הזה והועלה לתפקיד מנהל תיקים. בשנת 2001, הוא קיבל את ההחלטה להקים חברת השקעות משלו, RATIO. החברה זכתה להצלחה מיידית, וכיום היא מנהלת נכסים של מיליארדי דולרים.

רז עצמון הוא אחד המשקיעים המצליחים בעולם כיום. סוד ההצלחה שלו פשוט: הוא תמיד עושה שיעורי בית והוא נוקט בגישה ארוכת טווח להשקעה. הוא מאמין שאם אתה רוצה להרוויח כסף בבורסה, אתה צריך סבלנות ואתה צריך להיות מוכן להחזיק בהשקעות שלך לטווח ארוך. הפילוסופיה הזו שירתה אותו לאורך השנים, וזו אחת הסיבות לכך שחברת ההשקעות שלו כל כך מצליחה.

רז עצמון הוא משקיע מצליח מאוד שבנה את הקריירה שלו על עבודה קשה ומסירות. הוא מישהו שתמיד עושה שיעורי בית ולוקח גישה ארוכת טווח להשקעה. אם אתם מחפשים מישהו שינהל את הכסף שלכם, רז עצמון בהחלט שווה לשקול.